Scoreboard 10-2
Oct 02, 2012 | 409 views | 0 0 comments | 4 4 recommendations | email to a friend | print
ON AIR

TV SportsWatch

Tuesday, Oct. 2

SOCCER

2:30 p.m.

FSN — UEFA Champions League, Benfica vs. Barcelona, at Lisbon, Portugal

8 p.m.

FSN — UEFA Champions League, Manchester United at Cluj (same-day tape)

WNBA BASKETBALL

8 p.m.

ESPN2 — Playoffs, conference semifinals, game 3, Seattle at Minnesota OR Atlanta at Indiana (if necessary)

ON TAP

Tuesday, Oct. 2

CROSS COUNTRY

Cleveland in CCCL 4 (at Fort Bluff), 5

FOOTBALL

Dalton (Ga.) at Ocoee Middle, 7 (7th 5)

Boyd-Buchanan at Ocoee Middle (6th), 5

SOCCER

Polk County at Boyd-Buchanan, 6

Walker Valley at Rhea County, 6

Ocoee Middle at Cleveland Middle, 6:30

Cleveland at McMinn County, 7 (JV 5)

TENNIS

SETAC Championship (at Racquet Club), TBA

VOLLEYBALL

Berean Academy at Polk County, 6 (JV 5)

Rhea County at Bradley Central, 6:15 (JV 5:15, 9th 4:15)

Walker Valley at McMinn County, 6:15 (JV 5:15)

Cleveland at Ooltewah, 6:30 (JV 5:30, 9th 4:30)

Wednesday, Oct. 3

SOCCER

Lee (W) at Brewton-Parker, 2

Lee (M) at Brewton-Parker, 4

VOLLEYBALL

McMinn County at Cleveland, 6:30 (JV 5:30)

Thursday, Oct. 4

CROSS COUNTRY

SETAC Championship at Fletcher Park, 4:30

FOOTBALL

Cleveland Middle at Lake Forest, 6:30 (7th 5)

SOCCER

Walker Valley at Chattanooga Central, 6

Sweetwater at Polk County, 6

Bradley Central at Red Bank, 6:30

East Hamilton at Cleveland, 7 (JV 5)

VOLLEYBALL

Lee at Faulkner, 6

McMinn County at Bradley Central, 6 (JV 5)

Soddy-Daisy at Walker Valley, 6:15 (JV 5:15, 9th 4:15)

Brainerd at Polk County, 6 (JV 5)

Friday, Oct. 5

FOOTBALL

Soddy-Daisy at Walker Valley, 7

Ooltewah at Bradley Central, 7:30

McMinn County at Cleveland, 7:30

Polk County at Signal Mountain, 7:30

McMinn Central at Kingston, 7:30

Scott at Sequoyah, 7:30

Meigs County at Cannon County, 7:30

Rhea County, Sweetwater have byes

VOLLEYBALL

Lee at Loyola (La.), 7

Cleveland at Middle Tennessee Classic, Franklin

Bradley Central, Cleveland, Walker Valley (9th) at Battle of the Valley at Jim Smiddy Arena

SOCCER

Walker Valley at Sweetwater, 5:30

Saturday, Oct. 6

CROSS COUNTRY

Cleveland in Jesse Owens Meet (at Moulton, Ala.), 9 a.m.

VOLLEYBALL

Lee at Bellhaven, 1

Cleveland at Middle Tennessee Classic, Franklin

Bradley Central, Cleveland, Walker Valley (9th) at Battle of the Valley, at Jim Smiddy Arena

SOCCER

Emmanuel at Lee (W), 5

Emmanuel at Lee (M), 7:30

BASEBALL

East Division

W L Pct GB

x-Washington 96 64 .604 —

z-Atlanta 93 67 .585 3

Philadelphia 81 79 .503 16

New York 73 87 .459 23

Miami 68 92 .421 29

Central Division

W L Pct GB

x-Cincinnati 96 64 .604 —

St. Louis 87 73 .541 10

Milwaukee 82 78 .509 15

Pittsburgh 78 82 .484 19

Chicago 60 100 .377 36

Houston 54 106 .333 43

West Division

W L Pct GB

x-San Francisco 93 67 .585 —

Los Angeles 85 75 .528 9

Arizona 80 80 .503 13

San Diego 75 85 .472 18

Colorado 63 97 .390 31

z-clinched playoff berth

x-clinched division

Monday’s Games

Pittsburgh 2, Atlanta 1

Philadelphia 2, Washington 0

Miami 3, N.Y. Mets 2

Houston 3, Chicago Cubs 0

Milwaukee 5, San Diego 3

St. Louis 4, Cincinnati 2

Colorado 7, Arizona 5, 13 innings

L.A. Dodgers 3, San Francisco 2

Tuesday’s Games

Atlanta (Hanson 13-9) at Pittsburgh (Correia 11-11), 7:05 p.m.

Philadelphia (Undecided) at Washington (G.Gonzalez 21-8), 7:05 p.m.

N.Y. Mets (Dickey 20-6) at Miami (Ja.Turner 1-4), 7:10 p.m.

Houston (B.Norris 6-13) at Chicago Cubs (Volstad 3-11), 8:05 p.m.

San Diego (C.Kelly 2-3) at Milwaukee (Thornburg 0-0), 8:10 p.m.

Cincinnati (Latos 13-4) at St. Louis (C.Carpenter 0-1), 8:15 p.m.

Colorado (Chacin 3-5) at Arizona (Corbin 6-8), 9:40 p.m.

San Francisco (Zito 14-8) at L.A. Dodgers (Capuano 12-11), 10:10 p.m.

Wednesday’s Games

Atlanta at Pittsburgh, 12:35 p.m.

Philadelphia at Washington, 1:05 p.m.

Houston at Chicago Cubs, 2:20 p.m.

N.Y. Mets at Miami, 4:10 p.m.

Colorado at Arizona, 7:10 p.m.

San Francisco at L.A. Dodgers, 7:15 p.m.

San Diego at Milwaukee, 8:10 p.m.

Cincinnati at St. Louis, 8:15 p.m.

End of Regular Season

American League

East Division

W L Pct GB

z-New York 93 67 .581 —

z-Baltimore 92 68 .575 1

Tampa Bay 89 71 .556 4

Toronto 71 89 .444 22

Boston 69 91 .431 24

Central Division

W L Pct GB

Detroit 86 73 .541 —

Chicago 84 76 .525 2½

Kansas City 71 88 .447 15

Cleveland 67 93 .419 19½

Minnesota 66 94 .413 20½

West Division

W L Pct GB

z-Texas 93 66 .585 —

Oakland 91 68 .572 2

Los Angeles 88 71 .553 5

Seattle 73 86 .459 20

z-clinched playoff berth

Monday’s Games

N.Y. Yankees 10, Boston 2

Chicago White Sox 11, Cleveland 0

Toronto 6, Minnesota 5, 10 innings

Tampa Bay 5, Baltimore 3

Detroit at Kansas City, 8:10 p.m.

Texas at Oakland, 10:05 p.m.

L.A. Angels at Seattle, 10:10 p.m.

Tuesday’s Games

Boston (Lester 9-14) at N.Y. Yankees (D.Phelps 4-4), 7:05 p.m.

Chicago White Sox (Peavy 11-12) at Cleveland (Masterson 11-15), 7:05 p.m.

Minnesota (Swarzak 3-5) at Toronto (Jenkins 0-3), 7:07 p.m.

Baltimore (Mig.Gonzalez 8-4) at Tampa Bay (Shields 15-9), 7:10 p.m.

Detroit (Fister 10-9) at Kansas City (Guthrie 4-3), 8:10 p.m.

Texas (M.Harrison 18-10) at Oakland (Blackley 5-4), 10:05 p.m.

L.A. Angels (Haren 12-12) at Seattle (Iwakuma 8-5), 10:10 p.m.

Wednesday’s Games

Texas at Oakland, 3:35 p.m.

L.A. Angels at Seattle, 6:40 p.m.

Boston at N.Y. Yankees, 7:05 p.m.

Chicago White Sox at Cleveland, 7:05 p.m.

Minnesota at Toronto, 7:07 p.m.

Baltimore at Tampa Bay, 7:10 p.m.

Detroit at Kansas City, 8:10 p.m.

End of Regular Season

FOOTBALL

National Football League

All Times EDT

AMERICAN CONFERENCE

East

W L T Pct PF PA

N.Y. Jets 2 2 0 .500 81 109

New England 2 2 0 .500 134 92

Buffalo 2 2 0 .500 115 131

Miami 1 3 0 .250 86 90

South

W L T Pct PF PA

Houston 4 0 0 1.000 126 56

Indianapolis 1 2 0 .333 61 83

Jacksonville 1 3 0 .250 62 97

Tennessee 1 3 0 .250 81 151

North

W L T Pct PF PA

Baltimore 3 1 0 .750 121 83

Cincinnati 3 1 0 .750 112 112

Pittsburgh 1 2 0 .333 77 75

Cleveland 0 4 0 .000 73 98

West

W L T Pct PF PA

San Diego 3 1 0 .750 100 71

Denver 2 2 0 .500 114 83

Kansas City 1 3 0 .250 88 136

Oakland 1 3 0 .250 67 125

NATIONAL CONFERENCE

East

W L T Pct PF PA

Philadelphia 3 1 0 .750 66 83

Dallas 2 2 0 .500 123 123

Washington 2 2 0 .500 123 123

N.Y. Giants 2 2 0 .500 111 84

South

W L T Pct PF PA

Atlanta 4 0 0 1.000 124 76

Tampa Bay 1 3 0 .250 82 91

Carolina 1 3 0 .250 80 109

New Orleans 0 4 0 .000 110 130

North

W L T Pct PF PA

Minnesota 3 1 0 .750 90 72

Chicago 3 1 0 .750 90 72

Green Bay 2 2 0 .500 85 81

Detroit 1 3 0 .250 100 114

West

W L T Pct PF PA

Arizona 4 0 0 1.000 91 61

San Francisco 3 1 0 .750 104 65

St. Louis 2 2 0 .500 79 91

Seattle 2 2 0 .500 70 58

Monday’s Game

Chicago 38, Dallas 14

Thursday, Oct. 4

Arizona at St. Louis, 8:20 p.m.

Sunday, Oct. 7

Baltimore at Kansas City, 1 p.m.

Atlanta at Washington, 1 p.m.

Philadelphia at Pittsburgh, 1 p.m.

Green Bay at Indianapolis, 1 p.m.

Cleveland at N.Y. Giants, 1 p.m.

Miami at Cincinnati, 1 p.m.

Seattle at Carolina, 4:05 p.m.

Chicago at Jacksonville, 4:05 p.m.

Buffalo at San Francisco, 4:25 p.m.

Tennessee at Minnesota, 4:25 p.m.

Denver at New England, 4:25 p.m.

San Diego at New Orleans, 8:20 p.m.

Open: Dallas, Detroit, Oakland, Tampa Bay

Monday, Oct. 8

Houston at N.Y. Jets, 8:30 p.m.

PREP

Tennessee Football Prep Polls

The Associated Press’ Top 10 teams in each of Tennessee’s six Division I non-financial aid classifications and in the combined Division II financial aid classification as selected by Tennessee AP-member sportswriters and broadcasters. With first-place votes in parentheses, records through October 1, total points based on 10 points for a first-place vote through one point for a 10th-place vote:

Class 6A

Record Pts Prv

1. Maryville (18) 6-0 207 1

2. Siegel (1) 7-0 167 2

3. Whitehaven (1) 7-0 157 T3

4. Kingsport Dobyns Bennett (1) 7-0 143 T3

5. Science Hill 6-0 115 5

6. Brentwood 7-0 106 7

7. Mt. Juliet 5-1 80 8

8. Bearden 5-1 60 6

9. Oak Ridge 5-1 56 9

10. Riverdale 5-2 28 10

Others receiving 12 or more points: 11, Dickson County 19.

Class 5A

Record Pts Prv

1. Beech (21) 7-0 210 1

2. Knoxville West 5-1 165 3

3. Jackson Northside 6-0 164 2

4. Lenoir City 5-1 135 5

5. Powell 6-1 111 6

6. Clarksville NE 5-1 83 10

7. Ridgeway 4-2 71 8

8. Daniel Boone 5-1 68 9

9. Henry County 5-2 55 4

10. Hardin County 6-0 25 NR

Others receiving 12 or more points: 11, South Doyle 19. 12, Clarksville 13.

Class 4A

Record Pts Prv

1. Giles County (20) 6-0 208 1

2. Covington 6-0 181 2

3. Knoxville Fulton (1) 5-1 159 3

4. East Hamilton 5-1 141 4

5. Livingston Academy 6-0 121 5

6. DeKalb County 7-0 107 6

7. Lexington 5-1 86 7

8. Maplewood 5-2 55 8

9. Greeneville 3-3 42 9

10. Dyersburg 6-1 30 T10

Others receiving 12 or more points: 11, Mitchell 24.

Class 3A

Record Pts Prv

1. CAK (13) 7-0 200 1

2. Alcoa (7) 7-1 185 2

3. CPA 6-0 155 3

4. Cheatham County (1) 6-0 143 4

5. South Gibson 6-0 109 6

6. Milan 6-1 108 5

7. Sullivan North 6-1 80 8

8. Elizabethton 5-2 68 9

9. Polk County 5-1 56 10

10. Fairview 5-2 18 NR

Others receiving 12 or more points: 11, Tyner Academy 14.

Class 2A

Record Pts Prv

1. Boyd Buchanan (17) 6-0 202 1

2. Dresden (2) 7-0 180 2

3. Grace Christian (1) 5-1 165 3

4. Friendship Christian (1) 6-1 154 4

5. Oneida 5-1 109 6

6. Adamsville 6-1 106 7

7. Hampton 5-1 71 9

8. Cascade 5-1 68 8

9. Houston County 5-1 36 5

10. Watertown 6-0 23 NR

Others receiving 12 or more points: 11, Trousdale County 12.

Division 1A

Record Pts Prv

1. South Pittsburg (8) 5-1 190 2

2. Gordonsville (6) 5-1 177 3

3. Moore County (3) 7-0 162 4

4. Greenback (2) 6-1 152 1

5. Huntingdon 6-1 126 5

6. Coalfield (2) 6-0 122 6

7. Clarksville Academy 6-1 79 7

8. Copper Basin 6-1 67 10

9. West Carroll 5-2 34 8

10. Union City 4-3 15 9

Others receiving 12 or more points: 11, Collinwood 12.

Division II

Record Pts Prv

1. Ensworth (19) 7-0 190 1

2. Brentwood Academy 5-1 158 3

3. Knoxville Webb 5-1 125 4

4. MUS 5-2 123 6

5. CBHS 5-1 99 2

5. St. George’s 7-0 99 5

7. University-Jackson 7-0 77 8

8. Briarcrest 7-0 69 9

9. MBA 5-2 57 10

10. Baylor 4-3 43 7

Others receiving 12 or more points: None.

All Associated Press members in Tennessee are eligible to participate in the high school football poll. Those who voted for this week’s poll are: Chattanooga Times Free Press; The Leaf-Chronicle (Clarksville); Cleveland Daily Banner; The Daily Herald (Columbia); Cookeville Herald-Citizen; State Gazette (Dyersburg); Elizabethton Star; The Greeneville Sun; The Jackson Sun; Johnson City Press; Kingsport Times-News; The Knoxville News Sentinel; Marshall County Tribune; The Commercial Appeal (Memphis); The Daily News Journal, Murfreesboro; The Tennessean (Nashville); The Oak Ridger (Oak Ridge); The Paris Post-Intelligencer; Union City Daily Messenger; WCMT, Martin.

GOLF

World golf rankings

1. Rory McIlroy NIr 12.54

2. Tiger Woods USA 9.58

3. Luke Donald Eng 9.26

4. Lee Westwood Eng 7.11

5. Justin Rose Eng 6.43

6. Adam Scott Aus 6.36

7. Bubba Watson USA 6.21

8. Webb Simpson USA 6.07

9. Brandt Snedeker USA 5.94

10. Jason Dufner USA 5.92

11. Steve Stricker USA 5.70

12. Louis Oosthuizen SAf 5.63

13. Dustin Johnson USA 5.51

14. Matt Kuchar USA 5.39

15. Keegan Bradley USA 5.36

16. Phil Mickelson USA 5.14

17. Zach Johnson USA 5.12

18. Graeme McDowell NIr 4.81

19. Sergio Garcia Esp 4.76

20. Hunter Mahan USA 4.71

21. Nick Watney USA 4.56

22. Ernie Els SAf 4.52

23. Jim Furyk USA 4.09

24. Bo Van Pelt USA 4.07

25. Peter Hanson Swe 4.00

26. Ian Poulter Eng 3.94

27. Rickie Fowler USA 3.92

28. Paul Lawrie Sco 3.89

29. Jason Day Aus 3.84

30. Charl Schwartzel SAf 3.79

31. Francesco Molinari Ita 3.76

32. Martin Kaymer Ger 3.61

33. Carl Pettersson Swe 3.58

34. Bill Haas USA 3.49

35. Nicolas Colsaerts Bel 3.47

36. Gonzalo Fernandez-Castano Esp 3.31

37. John Senden Aus 3.31

38. David Toms USA 3.08

39. David Lynn Eng 3.04

40. K.J. Choi Kor 2.82

41. Robert Garrigus USA 2.73

42. Thomas Bjorn Den 2.67

43. Geoff Ogilvy Aus 2.66

44. Ryan Moore USA 2.63

45. Fredrik Jacobson Swe 2.60

46. Martin Laird Sco 2.59

47. Rafael Cabrera Bello Esp 2.55

48. Scott Piercy USA 2.44

49. Branden Grace SAf 2.43

50. Aaron Baddeley Aus 2.36

51. Bae Sang-moon Kor 2.36

52. Jamie Donaldson Wal 2.35

53. Simon Dyson Eng 2.34

54. Bud Cauley USA 2.31

55. Greg Chalmers Aus 2.29

56. Kyle Stanley USA 2.28

57. Padraig Harrington Irl 2.27

58. Richie Ramsay Sco 2.27

59. Marcel Siem Ger 2.26

60. Anders Hansen Den 2.25

61. Kevin Na USA 2.24

62. Alvaro Quiros Esp 2.22

63. Mark Wilson USA 2.19

64. Ben Crane USA 2.17

65. John Huh USA 2.17

66. Jonathan Byrd USA 2.14

67. K.T. Kim Kor 2.14

68. Vijay Singh Fji 2.13

69. Hiroyuki Fujita Jpn 2.12

70. Marcus Fraser Aus 2.06

71. Alexander Noren Swe 2.04

72. Pablo Larrazabal Esp 2.00

73. Ben Curtis USA 2.00

74. Bernd Wiesberger Aut 1.97

75. Michael Thompson USA 1.92

NASCAR

Sprint Cup Schedule

x-non-points race

Feb. 18 — x-Budweiser Shootout (Kyle Busch)

Feb. 23 — x-Gatorade Duel 1 (Tony Stewart)

Feb. 23 — x-Gatorade Duel 2 (Matt Kenseth)

Feb. 27 — Daytona 500 (Matt Kenseth)

March 4 — Subway Fresh Fit 500 (Denny

Hamlin)

March 11 — Kobalt Tools 400 (Tony Stewart)

March 18 — Food City 500 (Brad Keselowski)

March 25 — Auto Club 400 (Tony Stewart)

April 1 — Goody's Fast Relief 500 (Ryan

Newman)

April 14 — Samsung Mobile 500 (Greg Biffle)

April 22 — STP 400 (Denny Hamlin)

April 28 — Capital City 400 (Kyle Busch)

May 6 — Aaron's 499, (Brad Keselowski)

May 12 — Bojangles' Southern 500, (Jimmie Johnson)

S.C.

May 19 — x-Sprint Showdown, Dale Earnhardt, Jr.

May 19 — x-NASCAR Sprint All-Star Race,

Jimmie Johnson

May 27 — Coca-Cola 600, (Kasey Kahne)

June 3 — FedEx 400, (Jimie Johnson)

June 10 — Pocono 400, (Joey Logano)

June 17 — Michigan 400, (Dale Earnhardt Jr.)

June 24 — Toyota/Save Mart 350, (Clint Bowyer)

June 30 — Quaker State 400, (Brad Keselowski)

July 7 — Coke Zero 400 (Tony Stewart)

July 15 — Lenox Industrial Tools 301 (Kasey Kahne)

July 29 — Brickyard 400 (Jimmie Johnson)

Aug. 5 — Pennsylvania 400, (Jeff Gordon)

Aug. 12 — NASCAR at The Glen, (Marcos Ambrose)

Aug. 19 — Pure Michigan 400, (Greg Biffle)

Aug. 25 — Irwin Tools Night Race, (Denny Hamlin)

Sep. 2 — AdvoCare 500, (Denny Hamlin)

Sep. 8 — Wonderful Pistachios 400, (Clint Bowyer)

Sep. 16 — GEICO 400, (Brad Keselowski)

Sep. 23 — Sylvania 300, (Denny Hamlin)

Sep. 30 — AAA 400, (Brad Kesekowski)

Oct. 7 — Good Sam Club 500, Talladega, Ala.

Oct. 13 — Bank of America 500, Concord, N.C.

Oct. 21 — Hollywood Casino 400, Kansas City,

Kan.

Oct. 28 — TUMS Fast Relief 500, Ridgeway,

Va.

Nov. 4 — AAA Texas 500, Fort Worth, Texas

Nov. 11 — Kobalt Tools 500, Avondale, Ariz.

Nov. 18 — Ford 400, Homestead, Fla.

Points Leaders

1. Brad Keselowski, 2,142.

2. Jimmie Johnson, 2,137.

3. Denny Hamlin, 2,126.

4. Clint Bowyer, 2,117.

5. Tony Stewart, 2,110.

6. Kasey Kahne, 2,110.

7. Dale Earnhardt Jr., 2,103.

8. Martin Truex Jr., 2,100.

9. Kevin Harvick, 2,096.

10. Jeff Gordon, 2,094.

11. Greg Biffle, 2,091.

12. Matt Kenseth, 2,070.

13. Kyle Busch, 870.

14. Carl Edwards, 836.

15. Ryan Newman, 830.

16. Paul Menard, 814.

17. Marcos Ambrose, 798.

18. Joey Logano, 785.

19. Jeff Burton, 713.

20. Jamie McMurray, 702.

21. Juan Pablo Montoya, 669.

22. Aric Almirola, 661.

23. Regan Smith, 631.

24. Bobby Labonte, 629.

25. Mark Martin, 563.

26. Kurt Busch, 551.

27. Casey Mears, 492.

28. David Gilliland, 491.

29. David Ragan, 489.

30. Travis Kvapil, 475.

31. Landon Cassill, 461.

32. A J Allmendinger, 400.

33. Dave Blaney, 352.

34. David Reutimann, 330.

35. Brian Vickers, 213.

36. David Stremme, 198.

37. J.J. Yeley, 151.

38. Michael McDowell, 140.

39. Josh Wise, 122.

40. Ken Schrader, 111.

41. Stephen Leicht, 107.

42. Scott Speed, 89.

43. Michael Waltrip, 75.

44. Tony Raines, 71.

45. Terry Labonte, 66.

46. Scott Riggs, 52.

47. Brendan Gaughan, 50.

48. Boris Said, 34.

49. Bill Elliott, 14.

50. Hermie Sadler, 13.

NATIONWIDE

1. Elliott Sadler, 1,054.

2. Ricky Stenhouse Jr., 1,045.

3. Austin Dillon, 1,029.

4. Sam Hornish Jr., 994.

5. Justin Allgaier, 926.

6. Michael Annett, 916.

7. Cole Whitt, 843.

8. Mike Bliss, 781.

9. Brian Scott, 703.

10. Joe Nemechek, 678.

11. Danica Patrick, 675.

12. Mike Wallace, 642.

13. Jason Bowles, 622.

14. Tayler Malsam, 609.

15. Jeremy Clements, 606.

16. Erik Darnell, 473.

17. Eric McClure, 444.

18. Timmy Hill, 413.

19. Johanna Long, 397.

20. Brad Sweet, 361.

21. Ryan Truex, 292.

22. T.J. Bell, 257.

23. Josh Richards, 256.

24. Jamie Dick, 256.

25. Danny Efland, 255.

26. Kenny Wallace, 226.

27. Morgan Shepherd, 218.

28. Trevor Bayne, 208.

29. Blake Koch, 206.

30. Travis Pastrana, 204.

31. Benny Gordon, 198.

32. Jeff Green, 194.

33. Robert Richardson Jr., 191.

34. Joey Gase, 186.

35. Kevin Lepage, 143.

36. Darrell Wallace Jr., 139.

37. Casey Roderick, 136.

38. Ron Fellows, 120.

39. Tim Schendel, 113.

40. Kyle Fowler, 107.

41. Daryl Harr, 107.

42. Mike Harmon, 95.

43. Chase Miller, 94.

44. Reed Sorenson, 92.

45. Tim Andrews, 91.

46. Jacques Villeneuve, 82.

47. Jeffrey Earnhardt, 74.

48. Alex Bowman, 71.

49. Brad Teague, 65.

50. Tanner Berryhill, 64.